IBM Cloud Pak for Security

Získejte přehled o hrozbách a rizicích a rychleji reagujte na bezpečnostní incidenty napříč hybridními multicloudovými prostředími.

K čemu slouží IBM Cloud Pak for Security?

V dnešní době roste bezpečnostní riziko každým dnem. Platforma IBM Cloud Pak for Security umožňuje nejenom udržet tempo se stále se zvyšujícím počtem hrozeb, ale dokáže sama aktivně hrozby vyhledávat, řídit okamžité akce a následné reakce na bezpečnostní incident a to vše bez nutnosti kamkoli přesouvat data. Platforma nabízí flexibilní možnosti nasazení – on premise, v privátním či veřejném cloudu. Díky jednotnému rozhraní získáte okamžitý přístup k relevantním bezpečnostním informacím. Celá platforma využívá pro včasnou detekci hrozeb světově uznávaný IBM’s X-Force Threat Intelligence Feed a nově také AlienVault OTX, Cisco Threatgrid, MaxMind Geolocation, SANS Internet StormCenter a Virustotal.

Proč zvolit IBM Cloud Pak for Security?

Snížení času nutného pro vyšetření hrozeb z hodin na minuty skrze různé datové zdroje a systémy

Eliminace migrace dat

Flexibilní nasazení v privátním, hybridním či veřejném cloudu (připraveno pro Red Hat OpenShift)

Žádný vendor lock-in (integrace na nástroje třetích stran)

Zvýšená viditelnost hrozeb v multicloud prostředí = úspora zdrojů

Flexibilní licencování = ideální TCO dle Vašich potřeb

Konzultace zdarma

Získejte konzultaci zdarma

  Jméno *
  Příjmení *
  E-mail*
  Telefon
  Společnost*

  Vaše zpráva

  Odesláním kontaktního formuláře souhlasíte s využitím uvedených osobních údajů k obchodní komunikací týkající se vašeho požadavku. Přečtěte si naše Podmínky a poučení o zpracování osobních údajů.

  Nebo se obraťte na našeho experta

  IBM SW PRODUCT MANAGER

  „Z môjho pohľadu je Cloud Pak for Security super platforma pre integrovanie existujúcich nástrojov, pracovných procesov a tímov do jedného miesta. Výsledkom je zjednodušenie práce security analytikov zlepšenou kolaboráciou, rýchlou identifikáciou hrozieb, manažmentom aktivít pre elimináciu rizík a možnosťou automatizácie jednotlivých manuálnych procesov. V prípade, že chcete vedieť viac, kontaktujte ma.“