Zanechte nám poptávku nebo kontaktujte naše experty a domluvte si konzultaci nad řešením IBM Cloud Pak a jeho vhodnosti pro Vaše IT.

Konzultace zdarma

Naši experti

Simona Tomaníková

BUSINESS DEVELOPMENT MANAGER

Od roku 2013 působila Simona ve společnosti IBM jako manažer partnerských programů pro software, kde získala znalosti
o širokém produktovém portfoliu IBM. Nyní působí v týmu divize IBM společnosti TD SYNNEX jako Business Development Manager pro IBM Software a ráda
vám pomůže s otázkami týkající se celé rodiny IBM Cloud Pak.

Filip Pavlíček

IBM SW PRODUCT MANAGER

Filip má více jak 14 let zkušeností s SW produkty IBM a v problematice Cloudpak řeší zejména Cloud Pak for Automation, Cloud Pak for Integration, Cloud Pak for Application a Cloud Pak for Multicloud. Pokud vás zajímá právě některé z uvedených řešení, či vlastníte IBM licence z těchto skupin a zajímal by vás přechod do konceptu IBM Cloud Pak, obraťte se přímo na Filipa.

Robert Izip

IBM SW PRODUCT MANAGER

Robert od roku 2017 působí na pozici SW product manager pro oblast IBM security a spectrum family SW. Kromě tradičních IBM bezpečnostních SW produktů, jako je Qradar nebo Guardium se nyní bude věnovat také IBM novince z oblasti bezpečnosti Cloud Pak for Security, se kterou vám ochotně pomůže a poradí.

Zdeněk Apt

IBM DATA SOLUTIONS ARCHITECT

Zdeněk Apt má 15 let zkušeností v datové analytice jako developer, analytik a presale kontultant.
Nyní je součástí IBM týmu v TD SYNNEX  a v problematice Cloud Pak se věnuje zejména oblastem IBM Cloud Pak for Data a IBM Cloud Pak for Integration.

Získejte konzultaci zdarma

  Jméno *
  Příjmení *
  E-mail*
  Telefon
  Společnost*

  Vaše zpráva

  Odesláním kontaktního formuláře souhlasíte s využitím uvedených osobních údajů k obchodní komunikací týkající se vašeho požadavku. Přečtěte si naše Podmínky a poučení o zpracování osobních údajů.

  Kontakt

  OBCHODNÍ KONTAKT TD SYNNEX

  • +420 225 299 499
  • sales.cz2@tdsynnex.com

  ADRESA

  • TD SYNNEX AS Czech s.r.o.
   Líbalova 1/2348
   149 00 Praha 11 – Chodov